A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Державний навчальний заклад
"Осипенківський професійний аграрний ліцей"

Новини

НАЙКРАЩІ ЖІНКИ У СВІТІ.

Учні разом з вихователем привітали з днем 8 березня всіх жінок ліцею. Вихователь розвивала вміння учнів вітати близьких людей, робити їм приємні сюрпризи, з повагою ставитись до жінок і дівчат.

08:24 11.03.2020

Профорієнтаційний тренінг "Професії майбутнього"

Вибір професії — це велика відповідальність. Відповідальність перед батьками, перед суспільством, та найголовніше — перед собою. Відповідальність перед собою, мабуть, найважливіша, і полягає вона в тому, щоб обрати саме свій шлях і ним йти. Саме тому, в нашому ліцеї велику увагу приділяють профорієнтаційній роботі з учнями 8-11 класів загальноосвітніх шкіл та інтернатних закладів.

10:23 28.02.2020

Гості нашого ліцею.

Напередодні дня Святого Валентина, до нашого ліцею в гості завітали представники храму Пресвятої Богородиці, що знаходиться в місті Бердянськ, отець Іван і отець Богдан. Вони провели нашим учням дуже цікаву виховну годину, присвячену до Дня Святого Валентина. Діти з великим задоволенням і захопленням прийняли гостей, а ще з більшою зацікавленістю прослухали виховну годину. Наприкінці свята учні та гості відвідали солодкий стіл, який був організований спільними зусиллями адміністрації нашого ліцею та гостями із храму. Дітям настільки сподобалася зустріч, що вони запропонували отцю Івану і отцю Богдану відвідати наш учбовий заклад і наступного разу. Ця зустріч залишила тільки приємні спогади у кожного з нас.

13:58 18.02.2020

Будні гуртожитку.

Учні після занять разом з вихователем відпочивають в спортивному залі,

08:21 18.02.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора