A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Державний навчальний заклад
"Осипенківський професійний аграрний ліцей"

Новини

Відкриваємо сезон відпочинку на морі 2020 року

До уваги учнів ліцею та вступників, які подали заяви на навчання до ліцею. !!! З 19.06.20 року розпочинаємо сезон оздоровчих поїздок на Азовське море. Вас чекає гарний настрій, тепла вода та море солодощів!!! Всі хто бажає взяти участь в поїздках, прохання звертатись в кабінет №1 до організатора поїздок Бондаренко П.В. Перша поїздка запланована на 19.06.20!!!!!!!

21:17 16.06.2020

До уваги педагогічних працівників, прохання пройти анкетування

Відповідно до листа Інституту професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України просимо Вас  пройти опитування до 25 травня 2020 року, яке проводиться в рамках реалізації міжнародного проєкту Erasmus+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні (PAGOSTE)» (більше про проєкт можна дізнатись за посиланням https://pagoste.eu/). Партнерами проєкту є Міністерство освіти і науки України (директорат професійної освіти, директорат вищої освіти та освіти дорослих), Інститут професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського, Національний транспортний університет, Українська інженерно-педагогічна академія, Університет Констанц (Німеччина), Віденський університет економіки та бізнесу (Австрія), Римський університет Тре (Італія). Анкети знаходяться за посиланнями: Анкета викладача професійної освіти

20:38 19.05.2020

Анкета для учнів ліцею.

Громадська організація «Нова ініціатива «Надія» виступає локальним партнером у проекті «Економічне відновлення» в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру, яку реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Проект реалізує громадська організація «Рада жінок Донеччини»

20:03 28.04.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора